UWAGA! ETAP 1 i 2 MODERNIZACJI MOSTU NA RZECE ZIMNA WODA W KM 20.508 LINII KOLEJOWEJ NR 47 NA SZLAKU KOMORÓW - PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA W OKRESIE OD 01.06.2017-31.07.2017. WIĘCEJ INFORMACJI W "AKTUALNOŚCIACH"

23-24 czerwca 2017 r. rodzinny piknik z zespołem "MAZOWSZE" .

plakat piknik z zespołem Mazowsze 23-24.06.2017 r

Serdecznie zapraszamy na powitanie lata razem z zespołem MAZOWSZE! W zabytkowym parku w Karolinie czekać będzie moc niezapomnianych atrakcji.

W programie m.in. koncerty, warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne, niespodzianki dla dzieci i dorosłych, przejażdżki kucykami, jarmark produktów regionalnych i rękodzieła artystycznego, pokaz musztry paradnej, degustacja potraw. 
Strefa Dziecka z licznymi atrakcjami (w tym: zamki dmuchane, wata cukrowa, popcorn) znajdować się będzie na tyłach hotelu.

Darmowy przejazd kolejką WKD możliwy będzie na podstawie opaski silikonowej wydawanej w kasie biletowej MAZOWSZA oraz kasach WKD od 9 czerwca na hasło RODZINNY PIKNIK Z ZESPOŁEM MAZOWSZEM.

Zachęcamy do korzystania z parkingu przy Zespole Szkół w Otrębusach (ul. Piaseckiego 2).

Koncert MAZOWSZA 24 czerwca o godz. 21:00 transmitowany będzie przez Internet. Dostęp do transmisji pod adresem https://mazowsze.inplayer.com/ po uiszczeniu symbolicznej opłaty technicznej wynoszącej 5 dolarów.

Punkty gastronomiczne zapewnia Karczma Staropolska MAZOWSZE oraz Restauracja ELITA.

Prowadzenie: Olgierd Łukaszewicz, Duet Jaha, Michał Haber

WSTĘP WOLNY

23 CZERWCA (piątek)

20:30 – MAZOWSZE – soliści, chór, balet i orkiestra pod dyrekcją Jacka Bonieckiego z gościnnym udziałem  zespołu Trebunie - Tutki  (scena główna)

24 CZERWCA (sobota) 

13:00 – orkiestra MAZOWSZA pod dyrekcją Jacka Bonieckiego - koncert muzyki popularnej (scena główna)

13:45 – oficjalne powitanie gości  (scena główna)

14:00 –„Florka w sieci” - interaktywny spektakl edukacyjny dla dzieci Teatru na Straży (scena główna)

15:00 – kwartet smyczkowy Atutti Masovia w składzie: Joanna Romejko – skrzypce, Marzena Zawierska – skrzypce, Izabela Łątkowska – altówka, Małgorzata Wilczyńska – wiolonczela

- chór MAZOWSZA pod dyrekcją Mirosława Ziomka (scena za Pałacem)

15:00 – warsztaty śpiewu i tańca, konkurs śpiewu – Beata Baszko, Wioletta Milczuk

- występy uczestników całorocznych warsztatów „Roztańczeni z Mazowszem” z grup prowadzonych przez Annę  Łapińską, Sylwię Głowalę-Leptacz, Annę Paś (scena główna)

16:30 – Michał Ostrowski i Przyjaciele po dyrekcją Michała Ostrowskiego (scena główna)

18:00 – Orkiestra OSP Nadarzyn z pokazem musztry paradnej

18:00 – Marek Majewski Zaprasza (Sala Kameralna przy Pałacu)

21:00 – MAZOWSZE – soliści, chór, balet i orkiestra pod dyrekcją Jacka Bonieckiego (scena główna, transmisja internetowa)

Dyrekcja zastrzega sobie możliwość zmiany programu.