Pracownik do pracy w Wydziale Technicznym i Zamówień Publicznych

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje pracownika do pracy w Wydziale Technicznym i Zamówień Publicznych

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków wybranej osoby należeć będzie przede wszystkim:

  • Przygotowywanie i prowadzenie procedury przetargowej, w tym: ustalanie warunków przetargu oraz kompletowanie niezbędnej dokumentacji przetargowej, ogłaszanie przetargu i analiza złożonych ofert, przygotowywanie projektów umów na udzielenie zamówienia publicznego;
  • Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem majątku spółki oraz taboru, w tym: wnioskowanie w sprawach wyboru firm ubezpieczeniowych przy współpracy z brokerem ubezpieczeniowym, analiza warunków ubezpieczenia przy udziale brokera ubezpieczeniowego;
  • Współpraca z Urzędem Transportu Kolejowego, w tym sporządzenie sprawozdań dot. monitorowania rynku transportu kolejowego;
  • Przygotowywanie w zakresie pełnionych obowiązków zestawień niezbędnych dla Zarządu Spółki.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny),
  • znajomość przepisów prawa: zamówień publicznych, budowlanego, geodezyjnego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i otwartość na zmiany,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
- pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych umiejętności,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami.

Przesłana oferta powinna zawierać:

CV, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz kwalifikacje zawodowe, referencje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922)”.

Oferty należy składać do 23.04.2018 r. do godziny 14:00 na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.
05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Stefana Batorego 23
Wydział Spraw Pracowniczych tel. (22) 755 47 60
lub e-mail: kadry@wkd.com.pl

ELEKTROMONTER

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wybrana osoba zatrudniona będzie w Wydziale Napraw i Utrzymania Taboru przy obsłudze taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych).

WYMAGANIA:

  • wykształcenie  średnie lub wyższe techniczne o specjalności elektryk, elektronik, elektromonter lub pokrewne
  • dobry stan zdrowia
  • uprawnienia SEP w zakresie  E  powyżej 1kV
  • dyspozycyjność, kreatywność
  • preferowane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole , zaangażowanie,
  • obowiązkowość i odpowiedzialność
  • mile widziane: doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy na komputerze

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- praca w rozwijającej się, stabilnej firmie
- możliwość  rozwoju  i awansu zawodowego
- atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny
- możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami

CV ze zdjęciem, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
(ewentualnie) referencje

Oferty należy składać na adres:

05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Batorego 23

Maszyniści, rewidenci, zwrotniczy

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim przyjmie do pracy czynnych zawodowo:

  1. Maszynistów elektrycznych pojazdów trakcyjnych.
  2. Osoby posiadające uprawnienia „rewident – ustawiacz” lub na stanowisko "rewidenta", z możliwością przeszkolenia na stanowisko "ustawiacza"
  3. Osoby posiadające uprawnienia na stanowisko „zwrotniczy”.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania zgodne z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla pracowników spółki Warszawska Kolej Dojazdowa,
  • możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami oraz funduszu socjalnego.

Oferta powinna zawierać:

  • CV ze zdjęciem,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
  • (ewentualnie) referencje.

Oferty należy nadsyłać na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.ul. Batorego 23
05-825 Grodzisk Maz.
Wydział Spraw Pracowniczych
z dopiskiem na kopercie: "Oferta pracy"
e-mail: kadry@wkd.com.pl, tel. 22 755 47 60