ELEKTROMONTER

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Wybrana osoba zatrudniona będzie w Wydziale Infrastruktury (praca przy urządzeniach energetycznych).

WYMAGANIA:

  • wykształcenie  średnie lub wyższe techniczne o specjalności elektryk, elektronik, elektromonter lub pokrewne
  • dobry stan zdrowia
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • mile widziane inne uprawnienia w zakresie pracy na stanowisku elektromontera
  • dyspozycyjność, kreatywność
  • preferowane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole , zaangażowanie,
  • obowiązkowość i odpowiedzialność
  • mile widziane: doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy na komputerze

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- praca w rozwijającej się, stabilnej firmie
- możliwość  rozwoju  i awansu zawodowego
- atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny
- możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami

Przesłana oferta powinna zawierać:

CV ze zdjęciem, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
(ewentualnie) referencje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Warszawską Kolej Dojazdową sp. z o.o.

Oferty należy składać na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.
05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Batorego 23
Wydział Spraw Pracowniczych tel. (22) 755 47 60
lub e-mail: kadry@wkd.com.pl