UWAGA! ETAP 1 i 2 MODERNIZACJI MOSTU NA RZECE ZIMNA WODA W KM 20.508 LINII KOLEJOWEJ NR 47 NA SZLAKU KOMORÓW - PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA W OKRESIE OD 01.06.2017-31.07.2017. WIĘCEJ INFORMACJI W "AKTUALNOŚCIACH"

ELEKTROMONTER

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Wybrana osoba zatrudniona będzie w Wydziale Napraw i Utrzymania Taboru przy obsłudze taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych).

WYMAGANIA:

  • wykształcenie  średnie lub wyższe techniczne o specjalności elektryk, elektronik, elektromonter lub pokrewne

  • dobry stan zdrowia

  • uprawnienia SEP w zakresie  E  powyżej 1kV

  • dyspozycyjność, kreatywność

  • preferowane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole , zaangażowanie,

    obowiązkowość i odpowiedzialność

  • mile widziane: doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy na komputerze

OFERUJEMY:

-        zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-        praca w rozwijającej się, stabilnej firmie

-        możliwość  rozwoju  i awansu zawodowego

-        atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny

-        możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami

Przesłana oferta powinna zawierać:

CV ze zdjęciem, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,
(ewentualnie) referencje

Oferty należy składać na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.

05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Batorego 23

Wydział Spraw Pracowniczych tel. (22) 755 47 60
lub e-mail: kadry@wkd.com.pl