Zaproszenie do ankiety

Pracownik w Wydziale Ekonomiczno - Finansowym

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje pracownika do pracy w Wydziale Ekonomiczno - Finansowym

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków wybranej osoby należeć będzie przede wszystkim:

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo - księgowego w oparciu o dokumenty źródłowe (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe i inne),

  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie wyznaczonych kont,

  • realizowanie procesów płacowych, tj.; naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilnoprawnych w celu zapewnienia ich terminowości i zgodnościz przepisami prawa,

  • sporządzanie deklaracji ZUS,

  • wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia i pokrewne),

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność i otwartość na zmiany,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

-   stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-   wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

-   pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

-   możliwość  rozwoju zawodowego i pozyskania nowych umiejętności,

-   atrakcyjny pakiet socjalny,

-   możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami.

Przesłana oferta powinna zawierać:

CV ze zdjęciem, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe, referencje

Oferty należy składać do 24.11.2017r. do godziny 14:00 na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.

05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Batorego 23

Wydział Spraw Pracowniczych tel. (22) 755 47 60
lub e-mail: kadry@wkd.com.pl