Kalendarz kulturalny

Warszawska Kolej Dojazdowa stworzyła na stronie internetowej tzw. kalendarz kulturalny, w którym zamieszczane są wszelkie informacje dotyczących wydarzeń kulturalnych odbywających się na terenie gmin, przez które biegnie linia WKD.
Serdecznie zapraszamy do brania udziału w imprezach organizowanych przez współpracujące z nami gminy.

1. Europejskie Centrum Promocji Kultury Regionalnej i Narodowej „Matecznik Mazowsze"

 Strona internetowa "Matecznik Mazowsze"

UWAGA: 
Bilety na koncert lub spektakl odbywający się w sali widowiskowej „Matecznik Mazowsze", uprawniają do bezpłatnego przejazdu pociągiem WKD na koncert/spektakl, z miejsca zamieszkania do Otrębus i z powrotem. Promocja ważna jest na dwie godziny przed i po przedstawieniu. Na podstawie biletu na spektakl/koncert można odbyć podróż pociągiem WKD jeden raz do Otrębus i jeden raz z powrotem. Podczas kontroli biletowej należy okazać bilet na koncert/spektakl odbywający się w sali widowiskowej „Matecznik Mazowsze".

2. Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie

Strona internetowa Mazowieckiego Teatru Muzycznego

UWAGA: 
Bilety Mazowieckiego Teatru Muzycznego na koncert lub spektakl uprawniają do bezpłatnego przejazdu pociągiem WKD na koncert/spektakl. Na podstawie takiego biletu można odbyć podróż pociągiem WKD jeden raz tam i jeden raz z powrotem. Promocja ważna jest na dwie godziny przed i po przedstawieniu. Podczas kontroli biletowej należy okazać bilet na koncert/spektakl wystawiany przez Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury.

3. Muzeum im. A.J. Iwaszkiewiczów w Stawisku

Strona internetowa Muzeum w Stawisku

  

4. Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej

Strona internetowa Centrum Kultury w Podkowie Leśnej5. Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim

Strona Internetowa Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim6. Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie

Strona internetowa Muzeum w Pruszkowie

 

 

7. Muzeum Kolejnictwa w Warszawie

Strona internetowa Muzeum w Warszawie