Piknik Rodzinny z Sercem "Zdrowe Mazowsze" - z udziałem WKD

Kolejny dzień pełen wrażeń z udziałem Warszawskiej Kolei Dojazdowej. 23 września 2018 r. byliśmy współorganizatorem specjalnego pikniku rodzinnego wspierającego profilaktykę zdrowia z okazji Światowego Dnia Serca, przygotowanego w ramach akcji Samorządu Województwa Mazowieckiego pn. „Zdrowe Mazowsze”.

Piknik Rodzinny z Sercem – Zdrowe Mazowsze został zorganizowany w Radomiu, w malowniczym Muzeum Wsi Radomskiej. Najpiękniejsze chwile, jakie towarzyszyły spotkaniu to przede wszystkim napełniony pozytywną energią, ale również zdrowym sercem klimat, który stworzyli dla odwiedzających organizatorzy.

Podczas pikniku osoby biorące udział w spotkaniu mogły m.in. wykonać bezpłatne badania profilaktyczne, zbadać ciśnienie tętnicze, zmierzyć poziom cholesterolu, wykonać badanie glikemii a nawet badanie słuchu. Zdrowej atmosferze towarzyszyło wiele atrakcji dla dzieci, barwnych zabaw i kolorowych rozrywek utrzymanych w duchu „śmiech to zdrowie”. We wszystkich atrakcjach aktywnie brali udział przedstawiciele Spółki WKD.

Z olbrzymią przyjemnością zaangażowaliśmy się w zorganizowanie pikniku z wielkim sercem aby docenić inicjatywę promowania zdrowia na Mazowszu.

Dziękujemy wszystkim za liczne odwiedzanie naszego stoiska podczas imprezy oraz zainteresowanie usługami Spółki WKD świadczonymi na Mazowszu.

Zapraszamy do korzystania z usług transportu zbiorowego, który jako ekologiczna alternatywa dla samochodów sprzyja poprawie środowiska, co ma z kolei bezpośrednie przełożenie na nasze codzienne zdrowie i życie.

Galeria zdjęć z Pikniku: