Aktualne zasady i ograniczenia związane z koronawirusem (aktualizacja od 18 maja) - szczegóły w AKTUALNOŚCIACH.

Festyn sołecki w Otrębusach „U NAS OK im. Tadeusza Stachowicza”

W ostatnią niedzielę WKD sp. z o.o. wzięła udział jako partner wydarzenia w corocznym uroczystym festynie sołeckim w Otrębusach z cyklu „U NAS OK im. Tadeusza Stachowicza”. Tegoroczny event, pn. „Nauka nie idzie w las tylko w nas” skoncentrowany był przede wszystkim na wprowadzeniu najmłodszych uczestników w świat nauki i eksperymentów poprzez zabawę. „Wiadomo nie od dziś, że najlepiej uczyć się bawiąc dlatego uważam, że w tym roku nie może zabraknąć WuKaDki przy organizacji atrakcji dla uczestników festynu w Otrębusach. Jako członek Zarządu WKD ale również jako rodzic popieram przedsięwzięcia, które niosą ze sobą mądrą formę edukacji” – powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD przystępując do projektu.

Stojąc przed tym zadaniem przedstawiciele Spółki WKD dołożyli wszelkich starań aby nie zabrakło atrakcji a każdy z uczestników mógł wynieść z festynu poza wspomnieniami ciekawie przedstawioną wiedzę pobudzającą wyobraźnię.

Przedstawiciele WKD tym razem postanowili wprowadzić w świat budowy konstrukcyjnej i przestrzennej starsze dzieci i ich rodziców. Natomiast dla najmłodszych przygotowana została „strefa zmysłów i kreacji WKD” w której za pomocą kolorów i kształtów dzieci mogły swobodnie wyrazić swoje postrzeganie otaczającego nas świata. Podczas zabaw z dziećmi przy wykorzystaniu prostych elementów można było wykonać prace plastyczno-techniczne m.in. zbudować torowisko ze słomek, mosty a nawet domy. Najmłodszym dzieciom najwięcej radości sprawiła atrakcja związana z malowaniem kolorowanek pociągów i malowanie buziek. Każde dziecko otrzymało upominek za wspólną zabawę, który będzie pamiątką przypominającą miłe chwile spędzone razem z WKD tego dnia. Wszyscy bardzo chętnie włączali się do zabaw a na pamiątkę tego wydarzenia najmłodsi uczestnicy odwdzięczyli się nam obrazem, który został przygotowany wspólnie przez dzieci. Będzie on wyjątkową ozdobą Sali konferencyjnej naszej Spółki.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom oraz opiekunom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zabawę.