Warszawska Kolej Dojazdowa jest jednym z nielicznych przewoźników kolejowych mających bardzo ciekawą i bogatą historię sięgającą początków XX wieku.        W dniu 11 grudnia 2020 r. Spółka będzie obchodziła 93 rocznicę działalności EKD/WKD.

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu WuKaDka przygotowała konkurs pn. „Historycznie z WuKaDką”, który przeprowadzony zostanie w dniu 11.12.2020 r. na antenie radia Bogoria.

- Warszawska Kolej Dojazdowa to kolej z historią. Dbamy o nasze ciekawe tradycje kolejowe, pielęgnujemy je również poprzez zabawę. Dlatego zapraszamy wszystkich pasażerów, miłośników WuKaDki i słuchaczy radia Bogoria do wspólnego świętowania naszych 93 urodzin oraz do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o historii EKD/WKD – powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD sp. z o.o.

Każdy uważny słuchacz radia Bogoria ma szansę na nagrodę. Osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do radia i poprawnie udzielą odpowiedzi na zadane przez prowadzącego pytanie, zostaną nagrodzone upominkami przygotowanymi przez Spółkę.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego urodzinowego świętowania i zabawy konkursowej z WKD na antenie radia Bogoria.