Majowy weekend to wspaniały czas aby wykorzystać wolne chwile w sposób umożliwiający relaks. Dlatego WuKaDka proponuje swoim pasażerom ułożenie wspólnego planu działania i zorganizowanie ciekawych wycieczek w obrębie linii WKD. Zachęcamy do aktywnego spędzenia majówki razem z nami.

Warszawska Kolej Dojazdowa przez usytuowanie linii wśród zielonych terenów daje szereg możliwości realizacji wielu ciekawych wycieczek pieszych i rowerowych, zarówno na krótszych dystansach jak i na dłuższych trasach. To od pasażera, jego chęci oraz upodobań zależy czy wybór padnie na szlak połączony z odpoczynkiem nad wodą, zaczynający się spacerem w Tworkach a kończący swój bieg w Kaniach Helenowskich nad Zimną Wodą. Czy może zaplanowana zostanie dłuższa wyprawa pozwalająca na zapoznanie się z Krajobrazami Chełmońskiego.

Pełen wachlarz możliwości zorganizowania ciekawej wycieczki znajdą Państwo pod tym linikiem: https://wkd.com.pl/aktualnosci/1147-podrozuj-z-nami-na-wiosne.html

Dla osób chcących aktywnie spędzić czas wolny, blisko przyrody, odkrywając malownicze miejsca, WKD przygotowała szereg ofert m.in. darmowy przewóz rowerów, bilety miesięczne weekendowe, bilety abonamentowe, bilety dla seniora, itp. W ofercie WKD każdy znajdzie coś dla siebie.

Ze szczegółową ofertą WKD pasażerowie mogą zapoznać się pod tym linikiem: https://wkd.com.pl/dla-pasazerow/oferty-dla-pasazerow.html

Życząc wszystkim podróżującym pociągami WKD pogodnej i przyjemnej majówki, WuKaDka przypomina o konieczności odpowiedzialnego zachowania i przestrzeganiu zasad sanitarnych, pozwalających na wspólne dbanie o nasze zdrowie. Dla naszego wspólnego dobra pamiętajmy o zakrywaniu nosa i ust na peronie i w pociągach, zachowajmy bezpieczną odległość oraz często dezynfekujmy ręce.


Monitor WKD LCD   Majówka 2021 05 20 002