W sobotę 11 września na Stawach Walczewskiego odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów o puchar WKD. Wszyscy miłośnicy i kibice siatkówki na piasku mogli śledzić pełne emocji zmagania zawodników.

Jak co roku na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim Uczniowski Klub Sportowy SPARTA zorganizował turniej piłki plażowej, który wszystkim fanom tego sportu dał wiele niezapomnianych wrażeń. W promieniach sobotniego, wrześniowego słońca o puchar oraz o nagrody ufundowane przez WuKaDkę, walczyło 13 par mieszanych. Puchar WKD wywalczyła drużyna w składzie Agnieszka Krawczyk i Mateusz Płanety - niepokonani od początku do końca Turnieju.

- Serdecznie gratuluję zwycięskiej drużynie. Dziękuję również wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w rozgrywkach na piasku o puchar WKD i dostarczenie nam – kibicom wielu pozytywnych emocji. – powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD.

Wrześniowe zawody były ostatnim w tym sezonie turniejem siatkówki plażowej. Kolejne zmagania zawodników będzie można śledzić w Grodzisku Mazowieckim już w czerwcu 2022 r.