W czerwcu WuKaDka przygotowuje dla małych i dużych sympatyków kolejki garść atrakcji.  W najbliższy weekend będziecie mogli się z nami spotkać w Otrębusach na VII Rodzinnym Pikniku z Zespołem „Mazowsze” a 15 czerwca na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim podczas zmagań młodych żeglarzy w Regatkach WuKaDki. Zarówno uczestników Pikniku jak i Regatek zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych.

Już w ten weekend w siedzibie zespołu „Mazowsze” odbędzie się kolejna edycja Rodzinnego Pikniku z Zespołem „Mazowsze”. Na naszym WuKaDkowym stoisku dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych a dorośli w konkursie wiedzy - oczywiście o WKD. Na wszystkich biorących udział w konkursach czekały będą niespodzianki z logo WKD. Spieszymy też przypomnieć, że na VII Rodzinny Piknik z Zespołem „Mazowsze” będziecie mogli przyjechać pociągiem WKD na podstawie okazania specjalnej opaski z napisem „RODZINNY PIKNIK Z ZESPOŁEM MAZOWSZE”. Opaski są wydawane we wszystkich kasach biletowych WKD, kasie Sali Widowiskowej Zespołu „Mazowsze” oraz w punkcie informacyjnym podczas Pikniku. Więcej informacji o dojeździe na wydarzenie https://mazowsze.waw.pl/rodzinny-piknik-z-zespolem-mazowsze-dojazd

Ale to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez nas dla Was. W dniu 15 czerwca zapraszamy dzieci od 6 roku życia na Regatki WuKaDki, które odbedą się w godzinach 10:00-14:00 na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. Rejestracja młodych żeglarzy odbędzie się w dniu wydarzenia w godzinach 9:45-10:00 przy stoisku WKD. Co ważne dzieci nie muszą być doświadczonymi żeglarzami. Zostaną one przeszkolone przez instruktorów Grodziskiego Klubu Żeglarskiego „Czysty Wiatr”. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwał doświadczony ratownik wodny. Po zakończonych Regatkach swoich sił na wodzie w wyścigu rowerów będą mogli spróbować wszyscy chętni mali i duzi. Naszych milusińskich zapraszamy także do odwiedzenia Regatkowego stoiska, gdzie będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych. Na wszystkich uczestników warsztatów czekały będą WuKaDkowe upominki i malowanie buziek.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 opaska                          plakat regaty