ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO w Wydziale Napraw i Utrzymania Taboru

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków wybranej osoby należeć będzie przede wszystkim:

  • wykonywanie napraw bieżących i awaryjnych taboru,
  • wykonywanie przeglądów okresowych taboru,
  • kontrola stanu technicznego elektrycznych zespołów trakcyjnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe techniczne o specjalności elektryk, elektronik, elektromonter lub pokrewne;
  • uprawnienia SEP do 3 kV;
  • mile widziane inne uprawnienia w zakresie pracy na stanowisko elektromontera;
  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność;
  • preferowane cechy: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, obowiązkowość i odpowiedzialność;
  • mile widziane: doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (przewidywane zatrudnienie od marca 2020 roku),
  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny,
  • możliwość korzystania z ulgowych przejazdów kolejami.

Przesłana oferta powinna zawierać:

CV, podanie o pracę, kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz kwalifikacje zawodowe, ewentualnie referencje.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Warszawską Kolej Dojazdową sp. z o.o. – administratora danych osobowych.

Oferty należy składać na adres:

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.

05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Stefana Batorego 23

Wydział Spraw Pracowniczych tel. (22) 755 47 60 lub e-mail: kadry@wkd.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.