Monitory LCD w pociągach

Reklama zamieszczona jest na średnio 88 monitorach LCD znajdujących się w pociagach WKD. Materiały reklamowe emitowane są bez dźwięku.

W przypadku zainteresowania ofertą należy przygotować spot/planszę w jednym z podanych formatów plików:

 • format JPG, png, mp4
 • rozdzielczość 1920x1080 pixeli
 • wymagana ścieżka audio w filmie/spocie – kodek MP3, kodek wideo H.264

 • Zleceniodawca zobowiązany jest do przesłania spotu/planszy reklamowej do zamieszczenia na średnio 88. monitorach LCD minimum 7 dni przed planowanym terminem emisji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spot/plansza reklamowa na monitorach LCD w pociągach WKD emitowana jest nie rzadziej niż co 15 minut. Po złożeniu zamówienia i dostarczeniu zaakceptowanej przez WKD spotu/planszy reklamowej zostanie wystawiona faktura, którą Zamawiający zobowiązany jest opłacić w kasie w siedzibie Spółki lub przelewem na rachunek bankowy i przesłać potwierdzenie dokonania opłaty.

  Bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne czy zamówienie może być zrealizowane. Przed złożeniem zamówienia lub razem z zamówieniem należy przesłać projekt spotu/planszy reklamowej do wglądu dla WKD - Spółka mimo wolnych terminów może nie wyrazić zgody na emisję spotu/planszy reklamowej w zaproponowanej przez Zleceniodawcę formie i odmówić realizacji zamówienia. W przypadku zainteresowania powyższą formą reklamy prosimy o kontakt z Wydziałem Marketingu i Reklamy pod nr tel. nr 22 755-47-60 wew. 3, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Pobierz formularz zamówienia

Ekran startowy biletomatów

Reklama zamieszczona jest na ekranie startowym 30 szt. biletomatów znajdujących się na stacjach/przystankach osobowych.

W przypadku zainteresowania ofertą należy przygotować plik zgodnie z wytycznymi:

 • format JPG,
 • rozdzielczość 1024x768,
 • wielkość - 1 MB – maksymalnie,,
 • u dołu napis „DOTKNIJ EKRANU ABY KUPIC BILET”

Zleceniodawca zobowiązany jest do przesłania planszy reklamowej do zamieszczenia na 30. ekranach startowych minimum 7 dni przed planowanym terminem emisji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (WKD nie wykonuje projektów reklam). Po złożeniu zamówienia i dostarczeniu zaakceptowanej przez WKD planszy/treści reklamowej zostanie wystawiona faktura, którą Zamawiający zobowiązany jest opłacić w kasie w siedzibie Spółki lub przelewem na rachunek bankowy i przesłać potwierdzenie dokonania opłaty.

Bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne czy zamówienie może być zrealizowane. Przed złożeniem zamówienia lub razem z zamówieniem należy przesłać projekt planszy/treści reklamowej do wglądu dla WKD - Spółka mimo wolnych terminów może nie wyrazić zgody na emisję planszy/treści reklamowej w zaproponowanej przez Zleceniodawcę formie i odmówić realizacji zamówienia.

W przypadku zainteresowania powyższą formą reklamy prosimy o kontakt z Wydziałem Marketingu i Reklamy pod nr tel. nr 22 755-47-60 wew. 3, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz formularz zamówienia

RAMKI A3

Ramki A3 w pionie i w poziomie (wymiary 31 cm x 43 cm) zamieszczone są w wagonach wewnątrz pociągów WKD. W jednym pociągu zamieszczone są 2 ramki dla reklamodawców.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przygotowanie plakatów. Wymiary obrazu widocznego w świetle ramki A3 wynoszą 28 cm x 40 cm. W związku z powyższym prosimy o zachowanie odpowiednich marginesów przy wydruku plakatów.

Po złożeniu zamówienia oraz dostarczeniu wydrukowanych plakatów do siedziby, zostanie wystawiona faktura, którą Zamawiający zobowiązany jest opłacić w kasie w siedzibie Spółki lub przelewem na rachunek bankowy i przesłać potwierdzenie dokonania opłaty. Zamówienie będzie zrealizowane w ciągu 2-3 dni.

Bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne czy zamówienie może być zrealizowane. Przed złożeniem zamówienia lub wraz z nim należy przesłać projekt plakatu do wglądu dla WKD – Spółka pomimo wolnych terminów może nie wyrazić zgody na ekspozycję plakatów.

Pobierz formularz zamówienia

RAMKI A1

Ramki A1 w pionie (wymiary 62 cm x 87 cm) umieszczone są na głównych stacjach, na zewnątrz budynków stacyjnych w:

 • Grodzisku Maz. Radońska (1szt.),
 • Komorowie (1szt.),
 • Pruszkowie (2szt.),
 • Michałowicach (1szt.) oraz
 • Warszawie Śródmieście (3szt.).

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przygotowanie plakatów. Po złożeniu zamówienia oraz dostarczeniu do siedziby wydrukowanych plakatów, zostanie wystawiona faktura, którą Zamawiający zobowiązany jest opłacić w kasie w siedzibie Spółki lub przelewem na rachunek bankowy i przesłać potwierdzenie dokonania opłaty. Zamówienie będzie zrealizowane w ciągu 2-3 dni.

Pobierz formularz zamówienia

BILLBOARD

Spółka dysponuje następującymi powierzchniami ekspozycyjnymi typu billboard o wymiarach 5,04m x 2,38m, na peronach:

 • W-wa Śródmieście WKD
 • W-wa Ochota WKD
 • W-wa Zachodnia WKD
 • W-wa Reduta Ordona
 • W-wa Raków
 • Michałowice
 • Pruszków na peronie i u zbiegu ulic Al. Wojska Polskiego/Plantowa
 • Podkowa Leśna Gł.
 • Grodzisk Maz. Piaskowa
 • Grodzisk Maz. Radońska

Realizacja zamówienia może nastąpić dopiero po uregulowaniu otrzymanej przez Państwa faktury VAT i przedłożeniu Spółce potwierdzenia dokonania opłaty. Po spełnieniu tego warunku mogą Państwo zamieszczać reklamy we własnym zakresie na wskazanych przez WKD nośnikach reklamowych (billboardach).
Przed przystąpieniem do wyklejania nośników prosimy zgłosić nam dzień, w którym nastąpi wyklejenie, ze względu na stały dozór i całodobową ochronę tych stacji przez właściwe służby.

Pobierz formularz zamówienia